Уличные елкиЖоден Новий рік в нашій країні не обходиться без ялинки. Ялинка – головний атрибут Нового року, без неї і свято не свято. Щороку, за офіційною статистикою, до новорічних свят, в Україні вирубують мільйони молодих саджанців сосни, ялинки і ялиці. Ще сотні тисяч дерев варварським способом позбавляються верхівки. Такою кількістю лісових культур можна засадити сотні гектарів лісу щороку. У багатьох сучасних країнах Європи і світу вже відмовилися від використання живих ялинок, зате використовуються якісно виготовлені штучні ялинки.
Завдяки особливому дизайну наших інженерів, ялинки від компанії “VIP Ялинка” надзвичайно міцні та стійкі, вони не падають та не нагинаються навіть при сильних поривах вітру. Ялинки, котрі ми пропонуємо, можна ставити у 4-ій та 5-ій вітрових зонах. Висотні штучні ялинки ТМ "ЯЛИНКА" сконструйовані з розрахунку погодних, температурних та вітрових навантажень при умові, що наші висотні штучні ялинки не треба "вкопувати", прибивати до землі або ставити на "розтяжку", тому дуже важливо, щоб монтаж ялинки виконували досвідчені професіонали нашої компанії. Ми гарантуємо, що наші висотні штучні ялинки будуть стояти при любих змінах непередбачуваної погоди (при умові монтажу нашими спеціалістами).
Ми пропонуємо штучні ялинки висотою від 3 м до 120 м. Ви можете вибрати ялинку за Вашим смаком. Є два види конструкції вуличних новорічних ялинок:
Стовбурові ялинки
Штучні стовбурові ялинки ( від 3 до 22 метрів)
Стовбурові ялинки складаються з металевих стальних труб різного діаметру і довжини. За рахунок різного діаметру труби вставляються одна в одну і фіксуються штопорними болтами, це робить каркас ялинки більш міцнішим. На трубах стовбура до відповідного ярусу є деталі у вигляді стальних трубочок діаметром 10 мм., які закріплені методом електрозварювання. Вони призначені для кріплення гілок з штучної хвої. Ялинки виготовляються згідно робочого проекту РП № 676:2010.

Ялинка в м. Кіровоград
15.м (стовбурова,жилка)

Ялинка в м. Олександрія
20.м (
стовбурова,жилка)
 

Ялинка в м.Київ парк Т.Г.Шевченка
12.м (стовбурова,плівка)

Ялинка в м. Житомир
18.м (стовбурова,жилка)

Ялинка в м. Миколаїв
18.м (стовбурова,жилка)

Ялинка в м.Тернопіль
19.м (стовбурова,жилка)

Каркасні ялинки
Штучні каркасні ялинки (від 6 до 120 метрів)
Каркасна конструкція зарекомендувала себе як найбільш надійний варіант для вуличних ялинок. У даному типу ялинок замість труби (як в стовбуровій ялинці) використовується металевий каркас у вигляді конуса, в який вставляються гілки з хвої однакового розміру. Ялинки виготовляються згідно робочого проекту РП №675:2010

Наші штучні ялинки спроектовані таким чином, що не падають при поривах вітру, не горять і не "замерзають" навіть при низьких температурах. Вуличні ялинки від компанії « VIP ялинка»можуть бути укомплектовані іграшками, "верхівкою", елементами освітлення, антивандальними декоративними огорожами.

 

Азербайджан,ялинка в м.Баку
28.м (каркасна,жилка)

 
Ялинка в м. Первомайськ
18.м (каркасна,жилка)

Ялинка в м.Вінниця "ТРЦ Мегамолл"
14.м (каркасна,плівка)

Ялинка в м. Мелітополь
10.м (каркасна,жилка)

Ялинка в м. Харцизьк
10 м. (каркасна,жилка)

Ялинка в м. Сімферополь
10.м (каркасна,жилка)