Освещение для новогодней елки
Объемные фигуры из акрила
Светодиодные объемные фигуры
Cветодиодные сани
Вертеп
Снеговики
Светодиодные арки
Светодиодные фонтаны
​​

Освещение для новогодней елки

Головне питання напередодні новорічних свят: Яким чином и чим саме прикрасити новорічну ялинку? Для найкращого та яскравого ефекту підходить освітленя для новорічної ялинки, яке своєю присутністю зробить новорічну красуню справжньою королевою балу. Мерехтіння новорічних гірлянд буде нагадувати про наближення довгоочікуваного свята. Ялинкові світлодіодні гірлянди - це доступна, безпечна і ефектна прикраса для новорічної ялинки. Прикраса ялинки яскравим освітленням починає свої витоки ще до появи електрики. Адже раніше замість сучасних діодів використовували звичайні свічки, які були на жаль, вогненебезпечні. Це і стало поштовхом до появи перших електричних гірлянд, які вже в 1985 році прикрашали міську ялинку Білого Дому в США. На сьогодні тяжко уявити вуличну ялинку без популярних яскравих світлодіодних гірлянд, які виступають такими ж важливими символами Нового року, як і сама новорічна ялинка.

 

Освещение для новогодней елки

Вариант 1

Вариант 2

(Светодиодная гирлянда)

Подробнее

(Светодиодная гирлянда + метеоритный дождь)

​Подробнее


 

Вариант 3

Вариант 4

(Светодиодная гирлянда + Метеоритный дождь + Светодиодная шар)

​Подробнее

(Светодиодная гирлянда Full flash)

​Подробнее

Вариант 5

Вариант 6

(Светодиодная гирлянда + Метеоритный дождь + RGB шар)

​Подробнее

(3D Освещение)

​Подробнее

З постійним рухом виробництва вгору, світлодіодні гірлянди також удосконалилися. Це вже не ті лампочки для прикраси з нашого дитинства. Тепер для нас надано надмірно великий перелік світлових гірлянд на будь-який смак і колір. Хороша якість і технічні характеристика сьогоднішніх новорічних гірлянд коштують набагато більше гірлянд минулого століття. Головне досягнення сучасного новорічного освітлення для ялинки в тому, що в ньому не використовуються звичайні лампочки розжарювання, а світлодіоди - гарантія безпеки, світіння яких набагато яскравіше і насиченіше своїх попередників. Світлодіодні гірлянди мають дуже різні форми: куля, зірка, сітка, одна довга гірлянда. Така різноманітність форм ялинкових прикрас яскраво висвітлює і декорує не тільки новорічні ялинки, але й дерева, споруди, кущі, вікна, стіни - залежно від польоту фантазії.
Електричні гірлянди призначені не тільки для прикраси новорічної ялинки, але і для оформлення центральних площ. Крім декоративних функцій, нам надані інші переваги світлодіодних ялинкових гірлянд: світлодіодні гірлянди володіють низьким енергоспоживанням, доведена 10 кратна економія енергії в порівнянні з гірляндами на лампочки. Світлодіодні гірлянди на 24В (напруга живлення), що виключає питання про самозагоряння. Світлодіодні ялинкові гірлянди працюють безперервно 100 000 годин або 10 років. Світлодіодні гірлянди НЕ розжарюються і не шкодять дереву, або іншим матеріалам поблизу. Самі світлодіоди володіють більш насиченим і яскравим кольором випромінювання. Світлодіоди ідеальні для внутрішнього і зовнішнього використання (вологозахисні, діапазон робочих температур при експлуатації від -45°С до +45°С). Ілюмінація або світлове оформлення новорічної ялинки обов'язкова частина оформлення ялинки. Взимку, коли ночі довші ніж дні, яскрава і мерехтлива новорічна ялинка або площа не тільки прикрасять Ваше місто, а й створять святкову атмосферу. Гірлянди на ялинку від нашої компанії підійдуть для оформлення дитячих ранків, дорослих корпоративів. Також Вашій увазі надаємо світлодіодні мотиви і фігури, які створять казку навколо себе.
Стрінг Лайт електричні гірлянди. Технічна характеристика:
Довжина 12, 15, 18м, Потужність 24 V, Призначення вуличний, інтер'єрний декор. Загальна інформація: вологостійкі, виготовлені з трьохжильного кабелю, міцні при оформленні вуличних об'єктів, при поривах вітру. Світлодіоди розміщені через кожні 10 см на гірлянді. Світлодіод захищений пластиковою трубкою, яка щільно прикриває контакт і захищає його від впливу зовнішнього середовища. Діоди вмонтовані в гірлянду таким чином, що при пошкодженні одного або декількох діодів гірлянда продовжує працювати в звичайному режимі.
Зовнішнє оформлення ділиться на два класи: клас ЛЮКС і Клас СТАНДАРТ, різниця між ними тільки в кількості гірлянд, наприклад в КЛАСІ ЛЮКС гірлянд вдвічі більше ніж у КЛАСІ СТАНДАРТ. Комплект світлодіодного освітлення включає трансформатор, контролер, автомат УЗО, монтажний ящик із захистом ІР54.